Menu
Your Cart

Haberler RSS Feed

29 May Mr. Macaron Likit
0 15383
Mr. Macaron Likit İncelemesiMr. Macaron E-Liquid İncelemeMr Macaron Likit, yaklaşık altı ay piyasaya çıktı, ancak zaten piyasadaki en popüler e-sıvı markalardan biri. Bazı ilginç tatlı lezzetleri var, ancak Mr. Macaron'un meteorik yükselişi aslında k..
29 May Black Note E-Likit
0 3348
Black Note E-Likit İncelemesiBlack Note, doğal olarak özü çıkarılan tütün (e-sıvı) sıvıları ile iyi bilinir. Siyah Not, yapay tütün lezzetlendiricilerinden ziyade aromayı doğrudan gerçek tütün yapraklarından çıkarır. Bu, en eski e-sıvı stillerinden b..
29 May Vaporesso Revenger İncelemesi
1 5763
Vaporesso Revenger Elektronik Sigara İncelemesiMalzeme KalitesiDoğrudan kutudan çıkan Revenger modu koyu renk vurguları ve eğimli kenarlarıyla etkileyici. Daha önceki betaları gördük ve işledikten sonra, mod sağlam ve iyi yapılmış hissettiğini söyley..
29 May Geekvape Aegis Mod İnceleme
0 2846
Geekvape Aegis Mod İncelemeGeekvape Elektronik sigara'in Aegis kutusu modu piyasaya sürülmesinden bu yana aşırı miktarda hype yarattı. Aegis, her türlü cezaya dayanacak şekilde inşa edilmiştir. Geekvape, askı sınıfı 810G-516.6 darbeye dayanıklı ve IP..
29 May Elektronik Sigara Nedir?
1 1019
Elektronik Sigara Nedir?            Elektronik sigara (e-sigara) sigara alışkanlığını sağlıklı hale getirmek ve tamamen doğal aroma ve meyvelerinden oluşan karışımlarla doğal nargile özelliği sağlayan bir içecektir. Bu yönüyle de herhangi bir sağlığa..
29 May Dünyanın Yeni Elektronik Sigara Likit Markası
0 2020
Dünyanın Yeni Elektronik Sigara Likit Markası:Dünyanın Yeni Elektronik Sigara Markası            Amerikan üretimi bir elektronik sigara ürünü özelliğindeki One Hit Wonder marka ürün, başta Amerika kıtası olmak üzere dünyanın tüm coğrafyalarını kasıp ..
29 May VaporFi Likit İnceleme
0 1099
VaporFi Likit İncelemeVaporFi e-likit vücudunuza çıkan buharı yaratır, bu yüzden sizinkinin nereden geldiğini bilmeniz önemlidir. VaporFi likit,% 100 ABD'de FDA * kayıtlı laboratuvarlarda üretilmektedir; çünkü, tam olarak neyi elde ettiğinizi bilmeni..
29 May Vaporesso Elektronik Sigaraları
0 766
Vaporesso Elektronik Sigaraları:Vaporesso Elektronik Sigaraları            Elektronik sigaralar, sigaranın hem daha sağlıklı hem de daha zevkli bir hale gelmesi için özel olarak tasarlanan yenilikçi teknolojiye dayanan ürünlerdir. Bu ürünler amerika ..
29 May One Hit Wonder Likit Ürünleri
0 811
One Hit Wonder Likit Ürünleri            E-sigara deneyimini bilinenin aksine çeviren ve tamamen kaliteli bir içicilik sağlayan elektronik sigaranın Amerikan üretimi dünya genelinde en yaygın kullanılan güvenli bir elektronik sigara markası özelliğin..
29 May Elektronik Sigara Likitleri
0 3969
Elektronik Sigara Likitleri:Elektronik Sigara Likitleri             Sigara ve sigara dumanının zararlarının ortaya çıkmasından sonra bu alışkanlıktan vaz geçemeyenler ekstra arayışlara girmişler ve elektronik sigara likitleri keşfedilmiştir. Sigara m..
29 May Aspire Halo Gusto Mini İncelemesi
0 2211
Aspire Halo Gusto Mini İncelemesi Önemli NotlarBir bakla tarzı kutu modAspire ve Halo, elektronik sigara ve e-likit endüstrisinde iyi bilinen isimlerdir. Bugün biz aralarında Gusto Mini adlı yeni bir işbirliğine bakıyoruz. Performans üzerinde köşeler..
29 May Neden Elektronik Sigara
0 539
Neden Elektronik Sigara             Elektronik sigara son yıllarda Türkiye’de yaygın olarak kullanılmakta. Bunun en önemli nedenlerinden biri ise insanların yıllardır alışkanlık haline getirdikleri sigarayı ellerinde tutma alışkanlığı ve sigara duman..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 60 (5 Sayfa)
Juul Smok Vaporesso elektronik sigara