SMOK İnfinix İncelemesi


SMOK Infinix teknik özellikleri ve özellikleri


Eminim ki çoğu kişi için büyük bir soru olacak: bu yeniden doldurulabilir PHIX klonu mu? Olduğunu umduğum kadarıyla, öyle değil - SMOK açıkçası bu şekilde görünmesini istiyor. Bu Infinix'in iyi olmadığını söylemek değil, sadece ikisi de aynı şeyi yapmıyor.

İki cihaz arasında üç ana fark vardır: çekiliş Infinix ile biraz kaybeden, Infinix seramik bobinleri kullanmaz ve Infinix yeniden doldurulabilir. Çekme ve seramik bobinler (tescilli nemli tuz suyu ile birlikte) PHIX vape'yi yaptığı gibi yapar.


Tasarım ve yapı kalitesi 

Infinix, görünür bir imalat hatası olmadan iyi bir şekilde üretilmiştir. Elmas şekilli bir gövde üzerinde mat bir kaplamaya sahip bir çinko alaşımı muhafazası vardır (ölçümler için özelliklere bakınız). Ancak, onu nasıl bölüyorsanız olun, gövde detaylarındaki küçük farklarla bile (biraz yuvarlak kenarları gibi), Infinix'in genel tasarımı orijinal değildir.


Doldurulabilir Infinix bakla 


Infinix'in kapsülleri cihazla aynı şekildedir ve yanlışlıkla yanlış ucun çekilmesini engelleyen ve cihazın otomatik olarak ateşlenmesine neden olabilecek ağızlıkta daralmaktadır - ikiz uçlu ve alt şarj portlu pod cihazları için bir problem. Sahip olduğum küçük bir yakınma, kapsüllerin yerine oturmaması. En azından sıkı bir şekilde tutuluyorlar.

Bu kapsüller ile likit seviyesini izlemek kolaydır; ön ve arka tarafta göz şeklinde bir pencere var. Ve tekrar doldurmak da kolaydır. Birlikte verilen iğne ucu şişesini veya tek boynuzlu at şişesini kullanabilirsiniz, ancak normal bir damlalık kullanarak dağınık olabilir. Yeniden doldurma tapası, ağızlığın altındaki bölmenin yan tarafındadır ve doldurma tapası bölmeye sabitlenmiştir, böylece onları kaybetme korkusu vardır.


performans 

Infinix iyi bir esigara sağlayabilir ve boğaz vurmak yüksek düzenli nic veya yüksek nic tuz suyu ile iyidir - keşke daha fazla yumru olsaydı. Buhar iyidir ve lezzet iyidir, ancak lezzet PHIX olarak bana göre değil.

Çekme, zorlamadan vuruş yapan kolay bir MTL vape'dir. Berabere muhtemelen MyBlu (eskiden MyVonErl olarak bilinir) ile benzerdir. Ancak Infinix ile hızlıca vurur ve hemen durur.

Oldukça eşit performansla 70/30 50/50 kadar suyu kullandım. Hiçbir sıcak pop, gurgling, sonra-sizzle ( Kado Stealth'de olduğu gibi ) ve bakla, her biri birkaç kez doldurulduktan sonra kuru vuruşlardan kurtuldu. Ağızda sık sık likit ve normal su sızıntısı var. Ve bu meyve suyu sızıntısı batarya ile bazı yeni sorunlara yol açtı.


Infinix batarya

Infinix'in batarya ömrü, 250 mAh bataryadan beklediğiniz gibi - harika değil. Ancak, normal bir USB portuyla (pilin altında bulunur) hızlı bir şekilde şarj edilebilir, sadece tükenmiş bir durumdan tam olarak şarj edilmesi 25 dakika alır. Pilin şarjı geçtiği için, vape'yi beklerken beklemek zorunda kalmazsınız. Sadece baklalarınızın altını kuru tuttuğunuzdan emin olun.


Seviyor

Temiz üretim 

Uygun ve gizli

Doldurmak kolay 

Boyutu için güzel buhar üretimi 

Iyi boğaz isabet 

Hızlı şarj (25 dakika) 

Geçiş ücreti 


Beğenmeme

Tasarım, PHIX'in açık bir ripoffudur.

Islak kapsüller pil sorunlarına neden olabilir

Pod'lar yerine oturmuyor

Zincir vaping sık sık şarj etmek zorunda kalacak


Karar


SMOK jacking MLV'nin tasarladığım tasarımın serin olduğunu düşünmüyorum, Infinix'in PHIX'in kapalı sistemi üzerinden kullanmayı tercih ettiğine inanıyorum. Ancak, ıslak kontaklardan gelen pil sorunları nedeniyle, bu cihaz için bir öneride bulunmak zorundayım. Bunun gibi yeniden doldurulabilir bir pod vape için, cihaz ara sızıntıya dayanacak şekilde tasarlanmalıdır. Infinix'i kullanmaktan hoşlanıyorum, bu yüzden SMOK bu sorunu çözmenin bir yolunu bulursa orijinal önerime geri dönersem.