Menu
Your Cart

Kilo Likit

Kilo Likit: Biz Kimiz
2014 yılında kurulan kilo likit, dünyaca ünlü birinci sınıf e-likit markasıdır, kendi ikonik stilini ve özgünlüğünü korurken eşsiz fikir ve zevklerle ifade özgürlüğünü temsil eder.
Hat kilo mirasında doğan 5 farklı lezzet profilinden oluşan kompleks bir koleksiyon haline geldi; Her lezzet evrimsel etkilerin yeni bir türü tarafından coveted.
Her zaman nicelikten önce gelen kalite ile marka, işçilikle beklentileri aşan metodik olarak büyümeye ve son gelişime kadar birçok başarı için ödül kazandırmaya devam ediyor.
Black serisi
2014 yılından bu yana, Kilo E-liquids, sanat, zanaat ve mükemmellik için eşsiz özveri geliştirmiştir. Bugün, şirketin istikrarı, kurucuların yetiştirdiği beş temel değer etrafında inşa edilmiştir: Tutku, Dürüstlük, Zindelik, Yaratıcılık ve Sabır. Endüstri liderleri olarak, standartları diğerleri arasında bile geliştirmek için üstün kalite seviyeleri sağlamaya devam edeceğiz.
Tutkumuz, kusursuzlaştırma ve dengeler ve uyum ile her karışımı kesintisiz titizlikle hazırlayan peşimizde. Yıllar boyunca, Kilo E-Likit, sofistike lezzetlere olan artan talebi karşılamak için teknik ve teorik sınırları aşmıştır. Gerçek zanaatkarlar, cesurca şekillendik ve sürekli gelişen ve sınırlar yaratan, ancak onları aşan bir endüstriyle devrim yaptık.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Juul Smok Vaporesso elektronik sigara